Угода користувача

Загальні положення

Ця угода укладається між Івано-Франківський МЦЮДТ (далі по тексту – Адміністрація сайту) – компанією, що надає доступ і послуги сайту https://mcdut-if.info/ (далі по тексту – сайту), і приватною особою, яка відвідала сторінки сайту або, що скористалася хоча б одним із сервісів , які надаються в рамках сайту (далі по тексту – Відвідувачем сайту) для отримання, розміщення інформації та спілкування.

1. Відвідувач сайту

1.1. Відвідувачем сайту є будь-яка приватна особа, що відвідала, проглянула хоча б на одну сторінку сайту без попередньої реєстрації та авторизації на сайті.

1.2. Відвідувач, що зареєструвався і авторизувався з використанням унікальних індивідуальних даних, стає Користувачем сайту. Під час реєстрації нового Користувача, Адміністрація сайту надає Користувачеві логін і пароль для авторизації Користувача в своєму особистому обліковому записі на сайті https://mcdut-if.info/. Користувач несе відповідальність за збереження і конфіденційність своїх даних, необхідних для авторизації на сайті https://mcdut-if.info/; передача цих даних третім особам заборонена. Всі дії Користувача, вчинені від його імені після його авторизації на сайті, вважаються такими, що здійснені особисто Користувачем. Обліковий запис Користувача має базові налаштування, які Користувач може змінювати, у випадку необхідності, в тому числі і налаштування повідомлень, розсилок від iменi Адміністрації сайту.

1.3. Користувач має доступ до розширених можливостей, що надаються в рамках сайту.

1.4. Для того щоб користуватися ресурсами, сервісами, можливостями сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з Угодою. Користувач не має права користуватися сайтом, якщо він не прийняв умови Угоди.

1.5. Відвідувач не має права користуватися послугами сайту і не може прийняти умови Угоди, якщо Відвідувач не досяг встановленого законодавством віку для укладання подібних угод; або не виконав інших умов для укладення подібних угод передбачених законодавством.

1.6. Реєстрація користувача може бути анульована:

1.6.1. з ініціативи Адміністрації сайту (в порядку п.4.5, п.4.6 Угоди);

1.6.2. з ініціативи Користувача. Для цього Користувач повинен самостійно звернутися до Адміністрації сайту на Зворотній зв’язок. У листі необхідно вказати індивідуальні дані (e-mail, пароль), які використовувалися ним для авторизації на сайті. Якщо Користувач реєструвався на сайті за допомогою соціальних мереж, то згадати про це в листі Адміністрації сайту.

1.7. Після анулювання реєстрації унікальне ім’я Користувача на сайті автоматично змінюється на «Гість», без можливості перегляду його профілю на https://mcdut-if.info/. Всі розміщені Користувачем матеріали (відгуки, питання-відповіді, коментарі, відеозаписи та iн.) після анулювання реєстрації залишаються на сайті.

2. Використання матеріалів сайту

2.1. Використовувати інтерактивні ресурси сайту, залишати відгуки, питання-відповіді, коментувати матеріали, публікувати власні матеріали і вести онлайн-спілкування можуть тільки зареєстровані Відвідувачі-Користувачі сайту.

2.2. Користувач має право:

2.2.1. залишати відгуки про товари і магазини, які заснованi на власному досвіді Користувача;

2.2.2. розміщувати на правах правовласника відеозаписи (в тому числі аудіовізуальні твори), зображення (у тому числі фотографічні твори, ілюстрації і т.д.). Розміщення відеозаписів передбачає завантаження відеозаписів безпосередньо на сайт та/або розміщення посилання на сторонній сайт, де вже розміщений відеозапис;

2.2.3. розміщувати питання-відповіді про товари, заснованi на власному досвіді Користувача;

2.2.4. коментувати відгуки, записи в блозі, відеозаписи;

2.2.5. використовувати ресурси сайту іншим способом, який не суперечить основам його діяльності.

2.3. Авторські права на матеріали сайту, ресурси, сервіси, якщо не вказано інше, належать Івано-Франківський МЦЮДТ.

2.4. Копіювання матеріалів сайту без письмової згоди Адміністрації заборонено.

2.5. Допускається часткове цитування матеріалів сайту на нерегулярній основі з обов’язковим посиланням на сторінку-джерело цитати (не більше 5% від загального обсягу матеріалу).

2.6. Всі назви, найменування, торговельні марки, символи та слогани, зареєстровані в установленому порядку, є власністю їх законних власників. У матеріалах сайту не використовуються значки (r) та / або ™ для їх позначення.

3. Правила коментування та написання відгуків, розміщення питань-відповідей, відеозаписів, зображень

3.1. При написанні відгуків та коментарів, розміщенні питань-відповідей, відеозаписів, зображень Користувач повинен дотримуватися встановлених правил і обмежень.

3.2. Незнання правил, у тому числі і обмежень на розміщення інформації та використання ресурсів сайту, не звільняє Відвідувача (у тому числі і Користувача) сайту від їх виконання, а в разі їх порушення – від відповідальності згідно з цією угодою і законодавством України.

3.3. На сайті заборонені:

3.3.1. публікація відгуків про товар, не заснованих на досвіді реальної експлуатації даного товару;

3.3.2. публікація відгуків про магазин, що не мають відношення до процесу вибору та / або купівлі товару в даному магазині;

3.3.3. використання форми відгуків, коментарів до відгуків, питань-відповідей, відеозаписів не за призначенням (наприклад, троллінг, для оголошень купівлі-продажу; для запитань іншим користувачам);

3.3.4. образлива поведінка по відношенню до інших Відвідувачів, інтернет-магазинів, їх співробітників та представників, представників Адміністрації сайту;

3.3.5. розміщення нецензурних висловів;

3.3.6. публікація повідомлень з метою провокування різкої реакції інших учасників ресурсу (троллінг);

3.3.7. розміщення несанкціонованої реклами, комерційних повідомлень або оголошень;

3.3.8. розміщення матеріалів, відеозаписів, зображень, що містять образливі вирази, ознаки дискримінації за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю;

3.3.9. несанкціоноване розміщення Користувачем матеріалів, відеозаписів, зображень, авторські права на які належать третім особам;

3.3.10. пропаганда комп’ютерного та аудіо-відеопіратства в будь-якій формі, публікація посилань на файли і / або сайти, якi безпосередньо порушують або сприяють порушенню авторських прав третіх осіб (торрент-трекери, файлообмінники, варез-сайти);

3.3.11. створення облікових записів, в яких ім’я Користувача імітує службові імена (Адміністратор, Модератор і т. д.), або подібнi до імені вже зареєстрованого Користувача;

3.3.12. використання в текстах повідомлень заголовних букв, знаків пунктуації та спецсимволів, крім випадків, які регламентовані правилами використовуваної мови;

3.3.13. публікація закликів, розміщення відеозаписів, зображень із закликами до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу, захоплення державної влади; до зміни державного кордону України; до погромів, знищення майна, захоплення будівель або споруд; до агресії або до розв’язування військового конфлікту; інші дії та публікація будь-яких повідомлень, розміщення відеозаписів, зображень, заборонених законодавством України;

3.3.14. розміщення повідомлень (відгуків, коментарів, питань-відповідей, відеозаписів, зображень), які повторюють повністю, частково або за сенсом і змістом попередні повідомлення (відгуки, коментарі, питання-відповіді, відеозаписи, зображення), у тому числі і видалені Адміністрацією сайту на підставі цієї Угоди.

3.3.15. Створення одним Відвідувачем двох і більше облікових записів.

3.4. На сайті не вітається розміщення повідомлень, відеозаписів, зображень, позбавлених інформаційного навантаження і тих, що не стосуються тематики ресурсу.

3.5. Користувач може розмістити тільки один відгук про одну публікацію. У випадку, коли Користувач хоче розмістити новий відгук про публікацію, він повинен написати лист Адміністрації сайту з проханням видалити його попередній відгук (https://mcdut-if.info/feedback/ – тема “Інше”). Якщо Користувач залишив новий відгук про публікацію і не написав листа Адміністрації сайту, як зазначено вище, попередній відгук Користувача видаляється Адміністрацією сайту.
Користувач, зареєстрований на сайті не менше 6 місяців і активність якого складає не менше 1 відгуку на місяць щодо різних публікацій (за останні півроку), може розмістити 2 і більше відгуки про один публікацію. Між попереднім і новим відгуком такого Користувача, щодо однієї й тої ж публікації, повинно минути не менше 30 днів. Зловживання з боку Користувача можливостями, що передбачені цим пунктом, тягнуть за собою відповідальність, передбачену пунктами 1.6, 4.5, 4.6 цієї Угоди.

3.6. Користувач має право редагувати свій відгук протягом 45 днів з моменту публікації його на сайті. У разі якщо на відгук Користувача про публікацію було дано відповідь представниками цієї публікації, Користувач позбавляється можливості редагувати свій відгук, в тому числі і в період до закінчення 45 днів з моменту публікації його на сайті.

3.7. Користувач, що розмістив відеозаписи, зображення на сайті, дає згоду на використання записів Адміністрацією сайту, а також на надання Адміністрацією сайту прав використання відеозаписів, зображень третім особам в обсязі, визначеному Адміністрацією сайту на безоплатній основі. Адміністрація сайту не зобов’язана надавати Користувачеві якісь звіти про використання відеозаписів, зображень, розміщених Користувачем.

3.8. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення (у тому числі відгуки, питання-відповіді, коментарі), які повністю, частково або за сенсом і змістом повторюють повідомлення (у тому числі відгуки, питання-відповіді, коментарі) з інших інтернет-сайтів або інших джерел.

4. Відповідальність за розміщення матеріалів

4.1. У рамках сайту Користувачам надається площадка для спілкування (відгуки, в тому числі питання / відповіді, блог, система коментування та т.п.). Висловити свою думку з тематики сайту може будь-який Користувач.

4.2. Відповідальність за достовірність інформації, розміщеної у загальнодоступних розділах сайту (відгуках, питаннях / відповідях, коментарях, відеозаписах, зображеннях) несе виключно її автор. Відповідальність за несанкціоноване копіювання і використання відеозаписів, зображень несуть особи, якi неправомірно використали відеозаписи, зображення, розміщені на сайті.

4.3. Загальнодоступні розділи сайту підлягають постмодерації – перевірці модератором (уповноваженим представником Адміністрації сайту) після розміщення повідомлень.

4.4. Відвідувач, який вважає інформацію на сайті такою, що прямо порушує чиїсь інтереси, і Користувач, що розмістив інформацію, можуть зв’язатися з Адміністрацією сайту для усунення розбіжностей, викликаних розміщеною на сайті інформацією. Такі Відвідувачі і / або Користувачі попередньо зобов’язані самостійно, шляхом спілкування в рамках сайту, спробувати вирішити спірні на їх погляд питання, прийнявши для цього розумні заходи.

4.5. Івано-Франківський МЦЮДТ має право в будь-який час припинити дію Угоди з Користувачем, у тому числі якщо Користувач порушив будь-яке положення Угоди або вчинив дії, які явно вказують, що Користувач не має наміру або не здатний дотримуватися положень цієї Угоди.

4.6. Модератор, при порушенні Користувачем умов цього положення, може видалити розміщену інформацію, відгук, запитання, відповідь, коментар, відеозапис; заблокувати акаунт; заборонити доступ Користувача до сайту або виключити доступ до частини можливостей сайту за IP-адресою.

4.7. Чітко аргументоване оспорювання дій модераторів можливо шляхом спілкування з Адміністрацією сайту.

4.8. Адміністрація сайту надає можливість Користувачеві отримувати і публікувати віджет з оцінкою магазину Користувачами сайту https://mcdut-if.info/ на наступних умовах:

4.8.1. Користувач зобов’язаний розміщувати віджет в такий спосіб, що б віджет був доступний для огляду Відвідувачів інтернет-сайтів в повному обсязі.

4.8.2. Користувач не має права змінювати віджет будь-яким способом.

4.8.3. Користувач має право розміщувати віджет тільки на тих інтернет-сайтах, на яких Користувач має всі необхідні права для подібного розміщення. Також Користувач зобов’язаний не розміщувати віджет на інтернет-сайтах, на яких є матеріали (у тому числі будь-яка інформація, зображення, відеозаписи і тд.), розміщення і використання яких заборонено або обмежено законодавством України, або порушує права третіх осіб.

4.9. Систему відгуків сайту https://mcdut-if.info/ можуть використовувати виключно приватні (фізичні) особи, які є Користувачами сайту. Система відгуків не призначена для юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та/або представників юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців. У тому числі, система відгуків не призначена і для поширення будь-якої ділової, рекламної, що дискредитує інші особи інформації.

4.10. Інтернет-магазин підтверджує, що має всі необхідні права на твори у галузі науки, літератури та мистецтва, включно, але не обмежуючись, з фотографічними творами (у тому числі творами, що виконані способами, подібними до фотографії), в обсязі, що відповідно до законодавства України, є необхідним та достатнім для правомірного використання вищевказаних творів під час розміщення рекламних оголошень Інтернет-магазина на сайті https://mcdut-if.info/. Інтернет-магазин за використання вищезгаданих творів на сайті https://mcdut-if.info/ несе відповідальність в повному обсязі, в тому числі за порушення прав третіх осіб, відповідно до законодавства України. Адміністрація сайта не несе відповідальність у випадку неправомірного використання Інтернет-магазином вищевказаних творів на сайті https://mcdut-if.info/.

5. Угода про конфіденційність

5.1. Порядок збору, використання та розголошення інформації, яка може бути визнана конфіденційною, здійснюється на підставі Угоди про конфіденційність.

5.2. Приймаючи умови цієї угоди або Відвідуючи сторінки сайту, відвідувач автоматично погоджується з умовами Угоди про конфіденційність в частині використання персоніфікованої і неперсоніфікованої конфіденційної інформації відповідно.

5.3. Збір, зберігання, використання, обробка, розголошення інформації, отриманої Адміністрацією сайту в результаті відвідування приватною особою (Відвідувачем або Користувачем) її сайтів та / або заповнення реєстраційних форм, у тому числі і персональних даних Користувачів, здійснюється Адміністрацією сайту відповідно до законодавства України. Приватна особа (Відвідувач або Користувач) усвідомлює і надає згоду на збір і обробку своїх персональних даних Адміністрацією сайту в рамках і з метою, передбачених умовами Угоди Користувача, Угоди про конфіденційність відповідно до законодавства України; зобов’язується повідомляти у письмовій формі Адміністрацію сайту про зміни його персональних даних.

6. Прикінцеві положення

6.1. Заповнюючи форму реєстрації на будь-якому з сайтів Івано-Франківський МЦЮДТ або Відвідуючи сторінки сайтів Івано-Франківський МЦЮДТ, відвідувач автоматично приймає умови цієї Угоди.

6.2. Відвідувач приймає умови Угоди в разі фактичного використання сайту. У цьому випадку Користувач розуміє і погоджується з тим, що Івано-Франківський МЦЮДТ буде розцінювати факт використання Користувачем сайту, як згоду з умовами Угоди з відповідного моменту часу.

6.3. Діяльність Івано-Франківський МЦЮДТ проводиться відповідно до законодавства України. Будь-які претензії, суперечки, офіційні звернення будуть розглядатися виключно в порядку, передбаченому законодавством України.

6.4. Івано-Франківський МЦЮДТ не несе відповідальності за будь-які прямі або непрямі збитки, понесені Відвідувачами, Користувачами, Магазинами або третіми сторонами, а також за упущену вигоду в результаті діяльності https://mcdut-if.info/.

6.5. Користувач погоджується, що він несе виключну відповідальність (і що Івано-Франківський МЦЮДТ не несе відповідальності перед Користувачем або будь-якими третіми особами) за будь-яке порушення Користувачем своїх зобов’язань, встановлених цією Угодою, а також за всі наслідки таких порушень (включаючи будь-які збитки або збитки, які може понести Івано-Франківський МЦЮДТ).

6.6. Умови цієї Угоди можуть бути змінені Івано-Франківський МЦЮДТ в односторонньому порядку. Текст чинної Угоди доступний за адресою: https://mcdut-if.info/uhoda-korystuvacha/.