Гурток журналістики

лого Міський центр дитячої та юнацької творчості

Гурток журналістики та літературної майстерності

Гурток журналістики та літературної майстерності існує з вересня 2014р.

керівник – Ольга Андріяшко

Ольга Андріяшко, керівник гуртка журналістики та літературної майстерності, який започатковано в МЦДЮТ з вересня 2014р.

Педагогічне кредо: виховати та навчити таких учнів, у яких згодом сам зможеш навчатися.

Гурток журналістики - Ольга Андріяшко | МЦДЮТ

Ольга Андріяшко, магістр філології, педагог з 17 річним стажем, працювала вчителем української мови та літератури (2002-2014рр.), стажувалася у рамках міжнародної освітньої програми «Партнери в освіті» у школах США (2003р.), працювала у кількох виданнях області «Коломийський вісник», «Версаль» (2002-2008рр.), була засновником та головним редактором молодіжної газети «Я-лідер» (2004-3008рр.), тренером-спікером кількох грантових програм Посольства США «Школа журналістики», «Навчання соціальним медіа», «Школа нової журналістики» в Івано-Франківську (2011-2016рр.).

Про гурток журналістики та літературної майстерності

Гурток журналістики та літературної майстерності існує з вересня 2014р.

Основне завдання гуртка: дати знання вихованцям з основ журналістики (подієва інформація, статті, інтерв’ю, реклама), навчити їх збирати інформацію, фахово опрацьовувати її, подавати матеріали до ЗМІ, орієнтуватися в сучасному медійному просторі, познайомити з тележурналістикою, дати уявлення роботи редколективу.

Вихованці гуртка мають змогу зустрічатися з кращими журналістами міста, робити власні опитування, експерименти та розслідування, що розкриває їх лідерський та громадський потенціал.

гурток журналістики та літературної майстерності - ТБ Вежа | МЦДЮТ

Вихованці гуртка журналістики активно відвідують та висвітлюють у пресі усі основні події МЦДЮТ (написання прес-анонсів та заміток), беруть участь у всеукраїнських літературних та соціальних конкурсах, записують авторські радіопередачі на радіо.

Значним здобутком гуртка журналістики є друк матеріалів дітей у впливових місцевих ЗМІ.
За роки свого існування гурток має численні перемоги на різних конкурсах, десятки опублікованих матеріалів. Чимало випускників обрали фах журналіста, ставши студентами відомих ВУЗів України.

Ми на карті